Ana sayfa Yarışma Asiana Airlines Seul Uçak Bileti Hediyeli Yarışma ✈️

Asiana Airlines Seul Uçak Bileti Hediyeli Yarışma ✈️

14685
2

Aranızdan 1 kişiye Asiana Airlines ile Güney Kore’nin başkenti Seul’a 2 kişilik vergiler dahil gidiş dönüş uçak biletini çekilişle hediye edeceğiz. ✈🎈🎉🇰🇷

Asiana Airlines, havayolu değerlendirme kuruluşu Skytrax’a göre 5 yıldızlı hizmet veren dünyanın en iyi 10 havayolu firmasından birisi. Oldukça konforlu ve keyifli bir uçak yolculuğu kazanacak şanslı kişiyi bekliyor olacak. Kore vizesiz ülkeler arasında. Uçak biletinin tüm vergileri dahil olacak.🎉

asiana airlines

Ödül Hakkında Bilgiler 📝

 1. Ödül: 1 kişiye 2 adet Seul gidiş-dönüş uçak bileti ✈
 2. Ödül: 500 TL n11.com hediye çeki ve Asiana uçak maketi 🎁
 3. Ödül: 300 TL n11.com hediye çeki ve Asiana uçak maketi 🎁

Ödülü Kazananlar


🎈
🎈
1. Asiana Airlines İstanbul-Seul gidiş dönüş bileti kazanan şanslı arkadaşımız @tugceozsoy__ ✈🎁
2. n11 sitesinden alışveriş için 500TL değerinde hediye çeki ve Asiana Airlines uçak maketi kazanan arkadaşımız @azrahan1 🎁
3. n11 sitesinden alışveriş için 300TL değerinde hediye çeki ve Asiana Airlines uçak maketi kazanan arkadaşımız @api_pee🎁
🎈
🎈
🎈
Lütfen üzülmeyin, unutmayın kimse bir şey kaybetmedi. Sadece kazanma şansı vardı ve kazananları tebrik ediyoruz.


 

– Hediye uçak bileti 2 kişilik. Seçilen şanslı kişi ve istediği bir arkadaşı gidecek.
– Hediye uçak bileti 21 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak.
– Yarışma son katılım tarihi 26 Mart 2018 / 23:59.
– Hediye kazananları 28 Mart 2018’de canlı yapılacak çekilişle (saat 16.00-17.00) açıklanacak.

Katılım Kuralları 📝

Katılmak için Instagram @yoldaolmak hesabımdaki yarışma fotoğrafının altına kurallara uygun olarak yorum yazmanız ve ilgili hashtaglerden en az birini kullanıp 3 arkadaşınızı eklemeniz gerekiyor. Aşağıda örneği var. Yarışma sadece Instagram @yoldaolmak hesabımdaki yarışma fotoğrafına yapılacak katılımlar üzerinden değerlendirilecek. Instagram’ın bu yarışma ile herhangi bir ilgisi yok. Yarışma kuralları basit:

1. Instagram Yolda Olmak ve Asiana Airlines Türkiye sayfalarını takip et

👉🏽Instagram: @yoldaolmak 👉🏽 @aasianaairlinesturkiye

 yoldaolmak instagram  asaiana instagram

2. Yolda Olmak Instagram hesabındaki yarışma fotoğrafını beğen

Instagram hesabımda yer alan aşağıdaki fotoğrafı beğen

Asiana Airlines Ticket

3. Aynı fotoğrafın altına Güney Kore’ye neden gitmek istediğini nedeniyle yaz, ilgili hashtaglerden en az birini kullan ve 3 arkadaşını ekle

Örnek: Güney Kore dünyada en çok görmek istediğim ülke. Çünkü bana rengarenk, çekici ve egzotik geliyor. #asiana30yasinda @bugratokmakoglu @seymen.b @nuricorbacioglu

Örnek: Güney Kore hayallerimi süsleyen bir ülke. Hiç yurtdışına çıkmadım. Uzak Doğu ülkesi Güney Kore bunun için güzel bir başlangıç olur. #asianaairlines @bugratokmakoglu @seymen.b @nuricorbacioglu

Hashtagler: #asiana30yasinda #asianaairlines #asianaileseule #5StarAirline

Jüri seçimi olmayacak. Çekilişle kazanan sen olduğunda kurala uygun yorum yazmadıysan yazdığın yorum geçersiz sayılacak ve tekrar çekiliş yapılacak. Ayrı ayrı etiketleme veya hashtag yazılmayacak, tek bir yorumda Güney Kore’ye neden gidilmek istendiği yazılıp, hashtag ve arkadaşlar eklenerek gönderilecek. Yorum, hashtag ve 3 arkadaş etiketi olmayan yorumlar geçersiz sayılır.

4. Ek olarak yarışma paylaşımımın ekran görüntüsünü alıp instagram hikayelerinde @yoldaolmak ve @asianaairlinesturkiye hesaplarını etiketleyerek paylaşırsan şansını artırmış olursun

Ekran görüntüsünü alıp instagram hikayelerde aşağıdaki örnekte olduğu gibi @yoldaolmak ve @asianaairlinesturkiye hesaplarını etiketleyip paylaşmak sana kalmış. Tek bir paylaşımda iki hesap aynı anda etiketleniyor. Paylaşım yaptıktan sonra üzerine tıklayınca bizim hesaplara gidip gitmediğini mutlaka kontrol et. Biz paylaşımlarınızı kaydediyor olacağız. Bu paylaşımı yarışma süresince bir kez paylaşman yeterli. Paylaşımı yapmadan önce profilini herkese açık yaptıktan sonra paylaşımı yapıp, 24 saat sonra (hikâye yayından kalktığında) tekrar profilini gizli yapabilirsin. Hikayende aşağıdakine benzer bir görsel olacak:

 

asiana ticket


Özetle

 1. @yoldaolmak ve @asianaairlinesturkiye hesaplarını takip et ✔
 2. Yarışma fotoğrafını beğen ✔
 3. Güney Kore’yi neden görmek istediğini yaz ✔
 4. Hashtaglerden en az birini kullan (#asiana30yasinda #asianaairlines) ✔
 5. 3 arkadaşını yoruma ekle ✔
 6. Hikayelerden yarışmayı duyurarak şansını artır
 7. Kurallara uygun olarak dilediğin kadar katıl ve şansını artır
 8. Bu tür yarışmalardan haberdar olmak istiyorsan kaydol: http://bit.ly/YOKayit

Kazananlar neye göre belirlenecek?

Yukarıdaki tüm şartları yerine getirmiş kullanıcılar katılıma hak kazanır. Kazanan çekilişle belirlenecek.

Sıkça sorulan sorular

 1. Eğer kazanıp da gidemezsem hakkımı devredebilir miyim? – Hayır
 2. Dilediğim bir arkadaşımla gidebilir miyim? – Evet
 3. Yurt dışından katılabilir miyim? – Evet. Ama uçuş İstanbul’dan olacak
 4. Uçak biletini dilediğim zaman kullanabilir miyim? – 21 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli. Ödül bilet ‘black-out’ denen 14 Temmuz-19 Ağustos arası ve 21-26 Eylül arası kullanılamaz.

asiana havayollari

Asiana Airlines Uçak Bileti Yarışması Katılım Şartları 📝

 • Yukarıda da detaylı aktarıldığı gibi, 11 Mart-26 Mart 2018 tarihleri arasında Instagram üzerinden kurallara uygun şekilde paylaşım gerçekleştiren kullanıcılar yarışmaya katılmış sayılır.
 • Birincilik ödülü 21 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli, 1 kişiye 2 kişilik Asiana Airlines İstanbul-Seul  gidiş dönüş uçak bileti hediyesidir.
 • İkincilik ödülü 500 TL n11.com hediye çeki + Asiana uçak maketi
 • Üçüncülük ödülü 300 TL n11.com hediye çeki + Asiana uçak maketi
 • Yarışmaya katılmak için kullanıcıların, yarışma sonuçları açıklanıncaya kadar Yolda Olmak ve Asiana Airlines Türkiye Instagram hesabını takip ediyor olmaları gerekmektedir.
 • 18 yaş altındakiler yarışmaya katılamaz. Kazanandan kimlik ibrazı istenecektir. Kimlik ibraz etmeyen veya 18 yaşından küçük olanlar seçilseler dahi hediyede hak iddia edemezler.
 • Kazanan haklarını başkalarına devredemez.
 • Yarışma 26 Mart 2018 günü saat 23:59’da sona erecektir.
 • Kazanan, 28 Mart tarihinde (saat 16.00-17.00) yapılacak canlı yayınla duyurulacaktır.
 • Bir kişi, bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir. Katılım ücretsizdir, katılım için herhangi bir ticari bir koşul bulunmamaktadır.
 • Bir yorum tamamen kopyala yapıştır olarak yazılmışsa o ve diğer tüm aynı yorumlar geçersiz sayılır. Çekiliş kendilerine çıksa dahi ödül verilmez.
 • Çekilişle belirlenen kişi duyurulsa dahi, eğer kurallara uygun davranmadığı sonradan tespit edilirse ödül verilmesi iptal edilir ve çekilişi yinelenir.
 • Kazanılan hediye nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, hediyenin parasal karşılığı istenemez, farklı türde hediyelere dönüştürülemez.
 • Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir hediyeye hak kazanamazlar.
 • Yolda Olmak önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek hediyeyi değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, Yolda Olmak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 • Bu yarışmanın yönetimi Yolda Olmak’a aittir. Instagram’ın bu yarışma ile ilgili bir sponsorluğu, yarışma yönetiminde bir payı veya yarışma ile herhangi bir bağlantısı yoktur.
 • Çekiliş sırasında yapılan kasti olmayan hatalar göz ardı edilmelidir.
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları ve bu sayfadaki tüm yazılanları kabul etmiş sayılır.

asiana airlines korea

Asiana Airlines Hakkında

Asiana Airlines, 1988’de kurulmuş Güney Koreli bir havayolu firması. Star Alliance üyesi Asiana Airlines, uluslararası uçuşlar için Seoul Incheon International Airport’u yerel uçuşlar için de Gimpo International Airport’u kullanıyor.

Asiana Airlines Bölge Ofisi, İstanbul
Polat Plaza B Blok K:5 D:81, Şişli/İstanbul. Tel : +90 212 256 4144
Resmi site: www.flyasiana.com

İç uçuşlar: Jeju, Gwangju, Muan, Busan, Seoul, Daegu, Cheongju, Jinju

Uluslararası uçuşlar: Guangzhou, Guilin, Nagoya, Nanjing, New York, DaNang, Dalian, Takamatsu, New Delhi, Toyam, Tokyo (Narita), Tokyo (Haneda), London, Rom, Los Angeles, Manila, Miyazaki, Bangkok, Beijing, Saipan, Sakhalin, Shanghai-Pudong, San Francisco, Shenzhen, Cebu, Sendai, Sydney, Xian, Seattle, Shizuoka, Chicago, Singapore, Siem Reap, Astana, Almaty, Yanji, Yancheng, Yantai, Osaka, Okinawa, Weihai, Istanbul, Jakarta, Jeju, Jinan, Changsha, Changchun, Cheongju, Chongqing, Qingdao, Kota Kinabalu, Clark Field, Tashkent, Taipei, Tianjin, Paris, Palau, Phuket, Phnom Penh, Frankfurt, Hanoi, Khabarovsk, Harbin, Hangzhou, Honolulu, Ho Chi Minh, HongKong, Huangshan, Fukuoka, Hiroshima, Sapporo

Uçak tipleri: Airbus A320, Airbus A321, Airbus A330, Airbus A350 XWB, Airbus A380, Boeing 737, Boeing 747, Boeing 767, Boeing 777.

2 YORUMLAR

 1. Merhaba, önceki çekilişte kendiniz seçmiştiniz kazananı şimdi kura ile çekilecek sanırım. Kura ile olması daha adil görünebilir ama yorumlardan seçmeniz daha iyi olurdu bence.Herkes hakediyor ve çok istiyor ama hayalini en iyi şekilde anlatan ile ‘gitmeyi çok istiyorum’ yazan arasında fark var.Sayfanızı ve fotoğraflarınızı çok beğeniyorum. Başarılar…

 2. Gezgin olarak ben Aynur Eşimle gezip uzakdoğu da en uygun fiyatla nasıl nereler de kalınıp oranın kültürünü tanıtabiliriz yerel gazete köşe yazarı olarak bilgilendirebiliriz uzakdoğuya gezi yapmak istiyenleri.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here