Ana sayfa Blog Dünya’nın En Güzel Ülkeleri

Dünya’nın En Güzel Ülkeleri

4935
4

Her ülkenin kendine has güzelliği ve nefes kesen eşsiz özellikleri vardır, ancak bu 10 ülke çok ender bulunan doğal güzellikleri ve insan eliyle yapılmış harikalarla dolu. Görülecek güzellikleri, gezilecek yerleri ve hem doğal hem insan işi aklı başından alabilecek muhteşemlikleriyle hemen gitmek isteyeceğiniz ülkelerin başında yer alıyorlar.

Dünya’nın en güzel ülkeleri

1. Amalfi Kıyıları, İtalya

Amalfi Kıyıları

Dünya’nın en güzel şehri, en ilham verici kültürel hazineleri ve doğaüstü manzaralarıyla başka hiç bir yerde bulamayacağınız güzellikleri barındırıyor. Venedik, Floransa ve Roma mimari güzellikleriyle öne çıkarken, doğal bir başyapıt olan Toskana’nın tepeleri, üzüm bağları, tepesi karlı dağlarıyla göz alıyor.

Ve tabiki kusursuz bir tablo gibi duran Amalfi kıyıları yada Maggiore gölü ve Alpler’i gördükten sonra Dünya’da başka hiç bir ülkenin bu kadar güzeliği bir arada bulunduramayacağının farkına varacaksınız.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
PAYLAŞ

4 YORUMLAR

  1. Benim için İtalya. Gidip de memnun kalmamak mümkün değil. Romantik çiftlere de öneririm Venedik, Siena, Sirmiona ve Capri Adası aklınızda bulunsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here