Ana sayfa Gezgin Rotaları Çocuk Yapmadan Önce Gitmeniz Gereken 10 Yer

Çocuk Yapmadan Önce Gitmeniz Gereken 10 Yer

2632
1

Seyahat etmeyi hepimiz seviyoruz, ancak evlenip de çocuk sahibi olmak ve onların sorumlulukları seyahat alışkanlıklarımızı tekrar gözden geçirmemize neden oluyor. Kafamıza göre yollara düşüp tek başına veya çift olarak maceralara dalabilirken, çocukla bunların bazılarını yapabilmek pek de kolay değil. Örneğin çocuğu alıp da Himalayalar‘a tırmanmak, Machu Picchu trekking rotasında 4 gün yürümek, Laos’un elektriğin bile gitmediği ücra köylerinde yerel halkla birkaç gün geçirmek, çocukla hiç de kolay olmaz.

Yeni yerler keşfetmekten hoşlanıyor, macerayı seviyorsanız, dünya turu yapmak hayalleriniz arasındaysa, çocuk yapmayı düşünmeden aşağıdaki listeye baştan sonra göz atmaya ne dersiniz?

Çocuk Yapmadan Önce Gitmeniz Gereken 10 Yer

1. Maldivler

Turkuaz bir okyanus üzerine serpilmiş 1,200 adasıyla seyahat severleri kendine çeken Maldivler, çiftlerin başbaşa romantik bir tatil ve keşif yaşamaları için nefis bir tropik ülke.

Romantik-Maldivler
Romantk bir seyahat için Maldivler tam da doğru adres

Adalar arasında teknelerle seyahat ederken, mola verilen yerlerde kristal berraklığında denize tekneden atlamak, şnorkelle rengarenk balıkların arasında yüzmek, bembeyaz kumlarda tembelce uzanmak baştan çıkarıcı değil mi?

Gün bu tür aktivitelerle geçtikten sonra, suyun üzerine kurulmuş bungalovlarda yıldızları sessizliğin içinde izlemek huzur verici.

Eğlenceyi sevenler ise hareketli Maldivler gece hayatına dalabilir. Tüm bunları çocuk olmadan gönlünüzce yapabilmeniz çok kolay.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
PAYLAŞ

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here