Ana sayfa Blog Hayatı Kolaylaştıracak 5 Tatil Uygulaması

Hayatı Kolaylaştıracak 5 Tatil Uygulaması

2756
6

Tatile gitmeden önce yapılan onca hazırlık ve tatilde rahat edebilmek için biriken işleri toparlamak bazen kafa dinlemek için yeterli olmuyor. Tatilde geriye bakmamak, can sıkıcı sorunlarla uğraşmamak ve tatil anının keyfini yaşamak için telefonda bulunması gereken tatil uygulamaları var.

Bir seyahatte en iyi arkadaşınız ve en güvenilir kaynağınız akıllı telefonunuz olabilir. Seyahat uygulamaları size otelinize giden doğru yolu gösterebilir, harcamalarınızı kayıt altında tutabilir, ucuz uçak bileti bulmanıza yardımcı olabilir kısaca bir seyahatte ihtiyacınız olabilecek her şeye yardımcı olabilir. Akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz akıllı telefon uygulamaları en çok yardıma ihtiyacınız olan anda sizin yanınızda. Hayatı kolaylaştıracak tatil uygulamalarını sizin için bir araya getirdik.

Hayatı Kolaylaştıracak 5 Tatil Uygulaması

1. Hipmunk

Hipmunk

Aktivite seven, beklentilerine uygun bir seyahat gerçekleştirmek isteyenler için en doğru uygulamalardan biri Hipmunk. Bir sonraki seyahati planlamak için farklı temalar üzerinden seçim yapmak ve karşınıza çıkan öneriler arasından kararınızı vererek harekete geçebilirsiniz. Canlı müzik, kayak, kumsal, uzun hafta sonu bu seçeneklerden yalnızca birkaçı.

2. Turna 

Turna.com-Uygulamasi

Ucuz uçak bileti konusunda Türkiye’nin en başarılı online satış kanallarından olan Turna, akıllı telefon uygulaması ile uçak bileti alımını kolaylaştırıyor. Ucuz uçak bileti Android uygulaması ile dünyanın dört bir yanından 1.300’den fazla hava yolu şirketinin biletlerine tek tıkla ulaşmak mümkün. Uygulama aracılığıyla alınan her bilet için Turna Puan kazanılıyor. Bu puanlar sonraki alımlarda da kullanılabiliyor.

3. WiFox

WiFox-Uygulamasi

Akıllı telefonlar internetsiz kaldığında büyük sıkıntı yaşıyoruz. Özellikle yurt dışı seyahatlerinde internet maliyetlerine düşürmek için herkes wi-fi peşinde koşuyor. WiFox havalimanlarındaki ücretsiz wi-fi ağlarını ve şifrelerini bir araya toplayan bir uygulama. Restoran, kafe ve havalimanlarının güvenli internet ağlarına bu uygulama ile erişmek çok kolay.

4. GateGuru

GateGuru-Uygulamasi

Sık sık uçan ve uçakla seyahat edenlerin en büyük destekçisi GateGuru. Rötarlı uçuşlara rastlayan ya da bol kapılı, büyük havalimanlarını kullananların kapı bulma derdini çözen, değişen kapıları bildiren GateGuru, diğer kullanıcıların havalimanları hakkındaki değerlendirmelerine de yer veriyor. Bu anlamda havalimanında en iyi bekleme salonu, en sessiz nokta ve en rahat koltuk gibi ilginç bilgilere de erişebiliyorsunuz.

5. Time Out

Time-Out-Uygulamasi

Şehir rehberi uygulaması Time Out ile seyahat edeceğiniz şehirde ne olup ne bittiğini tek bir menü üzerinden görebiliyorsunuz. Restoran, bar, kafe, konser ve etkinlik gibi her türlü detay uygulama içerisinde. Uygulama online bilet satışı ve rezervasyon için de kullanılıyor.

6 YORUMLAR

  1. Listeye eski de olsa Momondo’yu eklemek lazım. Son zamanlarda Hopper da çok kullanılıyor. Android için olmasa da Momondo gibi, en düşük ücretlerle uçuş belirlemek için ideal.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here