Ana sayfa Yarışma Uçak Bileti Ödüllü Instagram Yarışması

Uçak Bileti Ödüllü Instagram Yarışması

4691
3

İçinizden 1 kişiyi Avrupa’ya gönderiyoruz!

Gidiş-dönüş uçak biletiniz biz 3 bloggerden: @yoldaolmak @birhayalinpesinde @kesfetsek olarak düzenlediğimiz hediye için yapman gereken:

Bu fotoğrafı beğen, @yoldaolmak @birhayalinpesinde @kesfetsek hesaplarını takip et, her 3 hesapta yarışma fotoğrafına gitmek istediğin şehri ve ülkeyi hashtag olarak yaz ve yanına sevdiğin arkadaşlarını etiketle. Dilediğin kadar başvurabilirsin.

Örnek:

#madrid #ispanya @arkadaşınız1 @arkadaşınız2 @arkadaşınız3 hadi gidelim!

Kazanan 25 Aralık’ta duyurulacak. Pegasus’un uçtuğu Avrupa rotalarına gönderebiliyoruz. Yarışmayı Instagram düzenlemiyor ve desteklemiyor. Pegasus Hava Yolları’nın bu yarışmayla ilgisi yoktur. Yarışma kuralları linki profilde.

hediye uçak bileti

Hediye uçak bileti katılım şartları

* Yarışma 18.12.2017-25.12.2017 (saat 18.00) tarihleri arasında instagram @yoldaolmak @birhayalinpesinde @kesfetsek hesapları üzerinden gerçekleştirilecektir.

* Pegasus Hava Yolları’nın Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı uçtuğu Avrupa kıtasındaki şehirlerden birine gidiş-dönüş hediye uçak bileti verilecektir.

* Katılımcıların @yoldaolmak @birhayalinpesinde @kesfetsek instagram hesaplarını takip etmeleri gerekmektedir.

* Katılımcılar, yarışmanın düzenlendiği her instagram hesabında ilgili yarışma fotoğrafının altına kurallara uygun olarak en az 1 yorum yazması gerekmektedir. Katılımcılar diledikleri kadar başvurup şanslarını artırabilirler.

* Yarışmada kazanılan uçak bileti İstanbul SAW-ilgili destinasyon gidiş-dönüş veya ilgili destinasyon-İstanbul SAW gidiş-dönüş şeklinde olabilir.

* Her 3 hesaptan ayrı ayrı olarak, kurallara uygun olarak yapılan yorumlardan rastgele 10 kişi seçilecektir. Bu toplam 30 kişi içerisinden rastgele 1 kişi tek kişilik hediye bileti kazanacaktır. @yoldaolmak @birhayalinpesinde @kesfetsek hesaplarının her birindeki hediye bilet fotoğrafına yorum yapılması şarttır. Kazanan kişi katılımcılar arasından (miniwebtool.com) aracılığıyla rastgele seçilecektir.

* Kazanan kişi 25.12.2017 tarihinde ilgili hesapların hikayeler bölümünden ve/veya ilgili yarışma fotoğrafından duyurulacaktır.

* Katılımcıların, 25.12.2017 tarihinden 26.12.2017 tarihine kadar ‘Gizli Hesap’ düğmesini kapatmalıdırlar. Hesapları gizli olan katılımcılar yarışmaya katılmamış sayılacaklardır.

* Bu yarışmanın Pegasus Hava Yolları ile bir ilgilisi bulunmamaktadır. Bu sebeple Pegasus sorumlu tutulamaz.

* Kazanılan hediye uçak bileti ödülü devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.

* Kazanan katılımcı 30 Ağustos 2018 tarihine kadar hediye bileti kullanabilir. Kazanan katılımcı hediye bileti seyahatinden 45 gün öncesinde @yoldaolmak @birhayalinpesinde @kesfetsek hesaplarına yazarak talep edebilir. Kesilen bilet değiştirilemez, iptal edilemez.

* Ödül olarak sadece vergiler dahil belirtilen destinasyona uçak bileti verilecektir. Vize, otel veya diğer masraflar kazananın kendisine aittir.

* Yarışmaya 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

* Yarışma sadece Instagram platformu üzerinde düzenlenmektedir. Bu yarışmanın Instagram platformu ile direkt bir ilgilisi bulunmamaktadır. Instagram’ın yapacağı değişiklikler ve düzenlemeler yarışmanın seyrini değiştirebilir. Bu sebeplerle düzenleyici kişiler sorumlu tutulamaz.

* Yarışmayı düzenleyen bloggerler @yoldaolmak @birhayalinpesinde @kesfetsek yarışma şartlarında düzenleme, ekleme/çıkarma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Bu konuda katılımcıların itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

* Yarışmaya katılanlar “yarışma katılım şartlarını” okuyup kabul etmiş sayılırlar.

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here