Almanya ile Türkiye arasında sıklıkla seyahat edenler en ekonomik seyahat yönteminin hangisi olduğunu merak ediyor. Bu konuda farklı seçeneklerin olduğunu söylemek mümkündür. En sık tercih edilen ise kara yolu ile ulaşım ve hava yolu ile ulaşım sağlamak oluyor. Kara yolu ile ulaşımı tercih edenlerin büyük bölümü ise bagaj hakkı nedeniyle kendi aracıyla yola çıkmayı seçiyor. Çok fazla oranda eşya getirmek ya da götürmek isteyenlerin kara yolu ile seyahat etmeyi seçtiği söylenebilir.

Kara yolu ile ulaşımı tercih ettiğinizde Almanya – Türkiye arası mesafe, Almanya’dan ya da Türkiye’den yola çıktığınızda hangi şehirden seyahate başladığınıza göre değişiyor. 1600 km’den daha uzun süre kara yolu ile yolculuk yapmanız gerekebilir.

Almanya’ya Seyahat Etmek

Aynı zamanda pek çok ülkeden geçmeniz gerekiyor ve bu ülkelerin bazılarının Avrupa Birliği üyesi ülkeler olduğunu da ekleyelim. Alternatif güzergah sayısı oldukça fazladır. Fakat bu güzergahların tamamının kısa bir zaman dilimi içerisinde Türkiye’ye ulaşmanızı sağlamadığını da eklemek gerekir.

Bir diğer seçenek de hava yolu ile ulaşımdır ve bu seçeneğin daha fazla tercih edildiği biliniyor. Daha kısa bir süre içerisinde ve daha konforlu bir şekilde ulaşım sağlamanızı mümkün kılıyor. Dolayısıyla Almanya uçak bileti satın alarak seyahatinizin olası en kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlamanız mümkün oluyor. Aynı zamanda daha güvenli bir yolculuk yapacak olmanız da önemlidir.

Taxiyo, BlackLane ya da Uber tarzında havaalanı ve şehirlerarası transfer hizmeti veriyor. Kapıdan kapıya özel taksi transferleri ve havaalanı transferleri sunuyor. Almanya gezinizde ulaşım ihtiyacınız için kullanışlı bir web sitesi.

Hava Yolu ile Ulaşım Çok Daha Ekonomiktir!

Sadece ekonomik açıdan bu konuyu ele aldığınızda da Almanya ile Türkiye arası seyahatte hava yolunu tercih etmenizi öneririz. Kara yolu ile seyahat ettiğinizde kullanmanız gereken yakıt oranı yüksek rakamlara ulaşacaktır. Ancak hava yolu ile ulaşımı seçtiğinizde daha düşük bir bütçe ayırmanız Türkiye ile Almanya arasında yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.

Özellikle Pegasus gibi son derece makul uçak bileti fiyatı sunan bir firmaya yönelmeniz durumunda yüz güldüren rakamlarla karşılaşmanız da mümkün olur. Almanya uçak bileti satın almak için Pegasus en doğru seçim olacaktır. Yılın sadece belirli zamanlarında değil tüm yıl boyunca en uygun rakamlarla yurt dışı seyahat imkanı sunan Pegasus, uçak bileti için çok yüksek bir bütçe ayırma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

İşte bu nedenle sıklıkla Almanya – Türkiye arası yolculuk yapanlar ve diğer ulaşım seçeneklerini daha önce denemiş olanlar uçuş kararı alıyor. Daha konforlu ve daha ekonomik bir seçenek olan uçak ile yolculuk yapmayı seçmeden önce mutlaka uçak bileti fiyatlarına göz atmalısınız.

Pegasus’ta Almanya Uçak Bileti Fiyatları Gayet Uygun!

Pegasus internet sitesi üzerinden Almanya uçak bileti al ve ucuz uç diyerek sizlere en ekonomik seçeneği de aktarmış oluyoruz. İnternet üzerinden online olarak bilet satın alma işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus’un yüz güldüren imkanları sadece online bilet satın almaktan ibaret değil. Aynı zamanda check-in işleminizi de yine internetten; Pegasus web sitesinden yapabilirsiniz. Bu sayede uçuş saatinizden çok daha erken bir saatte havaalanında hazır bulunmanız gerekmez. Online check-in imkanının seyahat konforunuz ile de yakından ilgili olduğunu unutmayın.

Zamanında havalanan ve zamanında varan Pegasus yurt dışı uçuş seferlerinde yolcuların rahatı için her türlü detay düşünülüyor. Araba ile yapacağınız yolculuktan çok daha konforlu bir şekilde varış noktasına ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu sayede vardığınızda ve uçaktan indiğinizde kara yolu ile ulaşımda olduğu gibi kendinizi çok yorgun hissetmiyorsunuz. Günün geri kalanını da değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla ekonomik açıdan olduğu kadar vücudun yorulması açısından düşündüğünüzde de hava yolu ile ulaşımın daha mantıklı bir seçenek olduğu sonucuna varılabilir.

Ek Bagaj Hakkı İmkanından Faydalanın!

Eğer Türkiye – Almanya arasında seyahat ederken yanınızda fazla eşyanız olacaksa bu durumda da kara yolunu seçmek zorunda değilsiniz. Çünkü Pegasus bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz ek bagaj hakkını sizlere sunuyor.

Yanınıza olması gerekenden daha fazla eşya almanız gereken durumlarda gönül rahatlığı ile ek bagaj hakkı satın alabilirsiniz. Ek bagaj hakkı için ayırmanız gereken bütçe konusunda bilgi sahibi olmak için internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Uçak bileti satın aldığınızda bagaj hakkınızın ne kadar olduğunu öğrenmek için de Pegasus internet sitesi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Pek çok işlem için internet sitesini kullanabileceğinizi belirtelim. Seyahatlerinizi konforlu ve kısa kılmak için doğru yöntemi artık biliyorsunuz. Keyif dolu seyahatler! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz